پروردگارا! مرا هزار امید است و هر هزار تویی...

شرکت آبتین کنترل شرق در سال 1391 با رویکردی مبتنی بر ارتقاءسطح کمی و کیفی سلامت جامعه و هم راستا با پیوند دانش،  فن آوری و ثروت آفرینی ملی،با بهره مندی از تیمی متتخصص،دانشگاهی و اعضا هیئت علمی دانشگاه فعالیت خودرا آغاز نمود.

این مجموعه در ابتدا، با در نظر گرفتن نیازهای اساسی کشور در زمینه ی تجهیزات و ملزومات پزشکی با تکنولوژی بالا و با دیدگاهی دانش محور و با ایده ی ایجاد تغییر و تحول در سطح فن آوری های نوین استفاده شده در عرصه ی تجهیزات پزشکی، پس از ازرزیابی توانمندی علمی و عملی خود و همچنین ظرفیت های کشورمان ، زمینه ی فعالیت خود را به حیطه ی جراحی های کم تهاجمی و موضوع پردازش تصویر معطوف نمود و به حول قوه الهی موفق شد ، به عنوان اولین تولید کننده ی ایرانی، تکنولوژی های برتر با کیفیت جهانی را به میهن عزیزمان منتقل نماید.

مجموعه ی آبتین کنترل شرق همسو با سیاست های اقتصاد مقاومتی و فرمایشات مقام معظم رهبری (مد ظله)؛ در جهت ارزش نهادن بر آرمان های ملی، توسعه و پیشرفت سطح فن آوری و پیشبرد اهداف کشور در راستای استقلال و جهش تولید، قدم های ارزنده ای برداشته است.

این شرکت تلاش نموده است تا با هدف حمایت عملی از نیروی متخصص جوان و صرفه جویی ارزی، با هزینه ای به مراتب کمتر از هزینه های مربوط به واردات تجهیزات پزشکی، به سطحی از فن آوری با قابلیت رقابت با سایر رقبای بین المللی دست یابد و این مهم در راستای حفظ و احترام به حقوق هم میهنان گرانقدر، جامعه جراحان متخصص و بیماران محقق گردیده است.

آبتین کنترل طی سال های گذشته بی وقفه در راستای رسیدن به کیفیتی مطلوب از سطح فن آوری که مورد قبول کاربران داخلی و خارجی می باشد، اهتمام ورزیده است و جهد و کوشش خود را برای تعمیق تصویر ایران عزیز به عنوان یکی از قطب های علم و صنعت تجهیزات پزشکی در منطقه به کار گرفته است و هم اکنون در تولید دستگاه های اندوویژن یکپارچه ( به صورت تلفیق دستگاه پردازشگر تصویر، دستگاه منبع نور سرد LED و دستگاه ضبط تصاویر) باقابلیت و کیفیت 4k در ایران به استقلال رسیده است که این موضوع مایه ی مباهات و افتخار این شرکت و کشور عزیزمان می باشد.

آبتین به عنوان اولین تولید کننده ی دستگاه های اندوویژن یکپارچه با کیفیت 4K در ایران، با نام تجاری VICAM ، با تکیه بر تلاش و تولید خلاقانه و همین طور با بهره جستن از منابع ملی به تولید ملی با سطح بهره وری جهانی نائل آمده است. این شرکت در سال 1399 موفق شد تا نام خود را میان شرکت های دانش بنیان نیز ثبت گرداند.

حال که به لطف پروردگار متعال و توجهات و عنایات حضرت ولیعصر (عج) محقق شد تا خواستن را به توانستن مبدل کنیم، این مسیر امیدبخش با چشم اندازی روشن و دقیق ادامه خواهد یافت و این مهم که موجب سرافرازی میهن عزیزمان است، میسر نخواهد شد مگر با پشتکار و همچنین حمایت مراجع ذیصلاح که همواره ما را در این راه یاری نمودند.

خدایا چنان کن سرانجام کار، تو خشنود باشی و ما رستگار...

                                                                                                                                                      با آرزوی توفیق الهی

                                                                                                                                                           مهدی کوشکی

                                                                                                                                             مدیرعامل شرکت آبتین کنترل شرق

14
 
 سال سابقه
 
 

مجوزها و استانداردها